توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1027926
کارگردان سینما در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

همه دست به دست هم داده‌اند «بازیچه» دیده نشود/ مافیای سینما ما را به انزوا می‌برد

همه دست به دست هم داده‌اند «بازیچه» دیده نشود/ مافیای سینما ما را به انزوا می‌برد
محمدعلی سجادی به عملکرد شورای پروانه نمایش در صدور پروانه فیلمش واکنش نشان داد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، همه دست به دست هم داده اند  بازیچه  دیده نشود/ مافیای سینما ما را به انزوا می بردمحمد علی سجادی تهیه کننده و کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت اکران فیلم سینمایی بازیچه به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: حدود هفت هفته است که فیلم را برای دریافت پروانه نمایش ارائه دادیم اما تاکنون جوابی نداده و اصلاً فیلم را ندیده اند!

وی افزود: با این روند کار شورای پروانه نمایش، دیرتر فیلم را ثبت می کنیم. توانمان هم در حوزه اکران کم است و باید در قعر بمانیم!

سجادی اظهار کرد: انگار همه دست به دست هم داده اند تا بازیچه دیده نشود. هیچکس پاسخگو نیست و فیلم ما بازیچه دست مافیای اکران شده است.

این کارگردان عنوان کرد: در دنیای مافیایی سینما، فیلم ما هم مانند خودمان به انزوا می رود و هیچکس هم به آن اعتنا نمی کند.

سجادی اظهار داشت: عده ای با زد و بند و مافیا سینما را به نفع خود پیش می برند و از این جریان فقط چوبش بر سر ما می خورد. ما در تنهایی خود مانده ایم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1027926{/gallery}

افزودن نظر