توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1027748
معرفی موزه؛

خانه آتشفشان کجاست؟

خانه آتشفشان کجاست؟
موزه‌هایی در سطح جهان زیبایی‌های آتشفشان را برای مردم به نمایش می‌گذارند.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، ، کلمه آتشفشان در هر کجا که بیان شود به طور حتم حتی در دل شجاع ترین افراد نیز جرقه ای از ترس را شکل می دهد. البته اگر کمی حس زیبایی شناختی داشته باشیم متوجه می شویم که این بلای طبیعی زیبایی های انکارناپذیری دارد که نمی توان به راحتی از دیدنشان چشم پوشید. بنابراین موزه هایی در سطح جهان شکل گرفته اند که زیبایی های آتشفشان را به نمایش می گذارند.

خانه آتشفشان کجاست؟ +تصاویر

یکی از این موزه ها با نام خانه آتشفشان شناخته می شود. اما خانه آتشفشان کجاست؟

خانه آتشفشان کجاست؟ +تصاویر

خانه آتشفشان یکی از موزه های کشور ایسلند است. این موزه که در ریکیاویک ایسلند قرار گرفته، در واقع یک نمایشگاه زمین شناسی است که اطلاعات مختلفی را در خصوص آتشفشان به همگان ارائه می کند. بازدید از این نمایشگاه که در سال ۲۰۱۱ تأسیس شده، فرصت مغتنمی برای یادگیری درباره آتشفشان ها است. افرادی که از خانه آتشفشان بازدید می کنند، مجموعه ای بزرگ از قطعات معدنی و فیلم های مستند درباره آتشفشان های مختلف را در این نمایشگاه می بینند. آن ها در سفر به خانه آتشفشان فرصت مناسبی برای خرید یک هدیه کوچک را هم خواهند داشت.

خانه آتشفشان کجاست؟ +تصاویر

گفتنی است خانه آتشفشان در هر ساعت دو مستند را نمایش می دهد که یکی از آن ها فوران آتشفشانی ایافیاتلایوکوتل در سال ۲۰۱۰ میلادی و دیگری فورانی در جزایر وستمن در سال ۱۹۷۳ میلادی است.


خانه آتشفشان کجاست؟ +تصاویر

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1027748{/gallery}

افزودن نظر