وقتی قانون اشک سلبریتی‌ زن را درآورد!

وقتی قانون اشک سلبریتی‌ زن را درآورد!
این بازیگر ۵۶ ساله در زمان گفتگو با قاضی گریه می‌کرد و در نتوانست خونسردی خود را در طول دادرسی حفظ کند.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

- اخبار فرهنگی -

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، ماه ها و روزهای اخیر برای فلیسیتی هافمن و لوری لاگلین روزهای بسیار نگران کننده ای است. این دو پرونده مشابهی در دادگاه های فدرال برایشان مفتوح شده و این دو بازیگر سرشناس روزهای بسیار سختی را پشت سر می گذارند.

سمت راست فلیسیتی هافمن و سمت چپ لوری لاگلین

لاگلین و هافمن دوستاره سرشناس سریال های تلویزیونی، از ثروت فراوان و موقعیت خود استفاده کرده اند و به صورت پنهان پول هایی را پرداخت کرده اند تا با افزایش نمرات فرزندانشان، آنها امکان قبولی در امتحان ورودی کالج های برتر آمریکا را داشته باشند.

این خبر را نخستین بار دپارتمان عدالت آمریکا منتشر کرد و پرونده این دو نفر روانه دادگاه شد. هافمن با وثیقه 250 هزار دلاری و لاگین با ضمانت یک میلیون دلاری آزاد شدند.

هفته گذشته در مراسم دادگاهی بازیگر سریال زنان مستاصل خانه دار، این بازیگر از فرط استیصال احساسات خودش را در دادگاه بروز داد. فلیسیتی در جلسه سه شنبه هفته گذشته خود در دادگاه اظهار گناهکاری کرد و در مقابل قاضی پذیرفت که 15 هزار دلار داده تا دخترش در امتحانات سال آخر دبیرستان تقلب کند. در روز دادگاه برادر فلیستی او را همراهی می کرد و نکته تعجب برانگیز این بود که ویلیام اچ میسی شوهربازیگر و سرشناس فلیسیتی او را همراه نمی کرد.

در دادگاه قبلی نیز همسرش در بوستون او را همراهی نمی کرد و به نظر می رسد که اچ میسی تلاش می کند از این رسوایی فاصله بگیرد. این بازیگر 56 ساله در زمان گفتگو با قاضی گریه می کرد و در نتوانست خونسردی خود را در طول دادرسی حفظ کند. عمده سئوالاتی که درباره او مطرح می شود آیا این سلبریتی زندانی خواهد شد؟ جراید و رسانه های همچنان منتظر اعلام رای قاضی هستند اما گمانه زنی هایی وجود دارد که فلیسیتی به احتمال فراوان به زندان خواهد رفت. دادگاه 13 سپتامبر رای خود را اعلام خواهد کرد.

یکی از نزدیکان فلیسیتی به رسانه های گفته که این تجربه برای او بسیار خرد کننده بوده و او با همه قدرت می خواهد که این تجربه تلخ خود را جبران کند. هافمن که در کارنامه افتخاراتش با حضور در سریال زنان خانه دار مستاصل جایزه امی را دریافت کرد، حواشی قضایی ایجاد شده بر مسیر حرفه ای اش را کاملا درک می کند و پخش کمدی نتفلیکسی او به خاطر این حواشی تا 14 هفته به تعویق افتاد.

متهم دیگر پرونده رشوه برای برنده شدن در کالج های برتر آمریکا لوری لاگلین بازیگر خانه کامل است. دادگاه لاگین و شوهر طراح فشن او دو هفته دیگر برگزار می شود. این دو هر اظهار بی گناهی کرده اند در حالیکه پرونده آنها در دادگاه فدرال تشکیل شده ، این دو متهم هستند که نیم میلیون دلار رشوه پرداخت کرده اند که دخترشان در یو اس سی امتیازات لازم را کسب کند. اما منابع آگاه و آنچه در جراید آمریکایی منتشر شده موید این مسئله است که این دو می خواهند تقیصر را متوجه گروه های رشوه گیرنده کنند. کسانی که ماجرای تقلب را افشا کردند و یک هیاهوی مطبوعاتی از آن ساخته اند . در هر صورت اگر دادگاه فدرال این بازیگر 54 ساله را گناهکار تشخصی بدهد او بیست سال زندانی خواهد شد. ضمن اینکه رابطه این ستاره با دختر کوچکترش که در یوتیوب فعالیت می کند ، قطع شده است. او چندین بار در کانال یوتیوب خود اعلام کرده که آمادگی بخشیدن کارهایی که پدرش و مادرش کرده اند را ندارد.

انتهای پیام/

افزودن نظر