توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1009215

آخرین تدابیر برگزاری نمایشگاه کتاب از زبان یک مسئول

آخرین تدابیر برگزاری نمایشگاه کتاب از زبان یک مسئول
مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران گفت: در حال حاضر برای بررسی کلیات برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در انتظار صدور حکم رئیس نمایشگاه هستیم.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

قادر آشنا، مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت:در خصوص کلیات برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منتظر صادر شدن حکم رئیس نمایشگاه هستیم تا پس از آن شورای سیاستگذاری نمایشگاه تشکیل شود و امیدواریم که در روز های آینده این امر انجام بشود تا زمان خوبی را برای بررسی کلیات برگزاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران داشته باشیم.

وی افزود:تا اندازه ای برداشت نادرستی از خبر حضور کتابفروشی ها در نمایشگاه کتاب شده است، زیرا ما در زمان اعلام این خبر درباره نمایشگاه های استانی صحبت می کردیم و من با توجه به تجربه خودم متوجه شدم که با برگزاری نمایشگاه های استانی، کتابفروشی ها تا حدودی متضرر می شدند بنابراین امسال گامی به سمت جلو برداشتیم و طبق این تصمیم کتابفروشی های هر استان می توانند در نمایشگاه استانشان شرکت کنند و با برخورداری از خدمات نمایشگاهی کتابهایشان را عرضه کنند تا ضرر نکنند البته این کار یک شرط دارد و شرطش آن است که کتابفروشان، کتاب ناشرانی که به طور مستقیم در نمایشگاه حضور دارند را خرید و فروش نکنند.

مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی تهران گفت:در رابطه با تهران بررسی می کنیم که چگونه می توانیم از متضرر شدن کتابفروشان پیشگیری کنیم البته این بررسی ها قطعا به منظور حضور کتابفروشی ها در نمایشگاه کتاب تهران نیست.
آشنا اعلام کرد:حتما یکی از موارد بازنگری شرایط حاکم بر برگزاری نمایشگاه کتاب سال آینده، توجه به کتابفروشی های شهر تهران است.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1009215{/gallery}

افزودن نظر