توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1009129

مرور آثار تدوینگر پیشکسوت در «صحنه گران» نمایش

مرور آثار تدوینگر پیشکسوت در «صحنه گران» نمایش
شبکه نمایش مدتی است در بخش «صحنه‌گران» به مرور آثار عوامل پشت صحنه سینما و تلویزیون می‌پردازد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، مرور آثار تدوینگر پیشکسوت در شبکه  صحنه گران  نمایش، بنا بر اعلام، آثاری که از شنبه ۴ خرداد تا جمعه ۱۰ خرداد، از ساعت ٢١ با تدوینگری بهرام دهقان از شبکه نمایش پخش می شوند، به ترتیب فیلم های براده های خورشید، شب، اتوبوس شب، مزرعه پدری، تقاطع، طعم شیرین خیال و مدرسه پیرمرد ها هستند.

بهرام دهقان تدوینگر سینمای ایران، متولد سال ۱۳۳۳ شیراز و دانش آموخته رشته تدوین از دانشگاه کالیفرنیا است. او کار حرفه ای خود را از سال ۱۳۶۶ با فیلم "سیمرغ" به کارگردانی اکبر صادقی آغاز کرد. از مهم ترین آثار بهرام دهقان می توان به فیلم های: عرق سرد، ابد و یک روز، مزرعه پدری، رخ دیوانه، استرداد، قارچ سمی و متری شیش و نیم اشاره کرد. این تدوینگر تاکنون تدوین بیش از ۷۰ فیلم سینمایی را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است و توانسته موفقیت های بسیاری در جشنواره های مختلف از آن خود کند که از جمله می توان به پنج جایزه سیمرغ بهترین تدوین از جشنواره فیلم فجر و نیز تندیس زرین بهترین تدوین جشن خانه سینما اشاره کرد.

انتهای پیام/

انتهای پیام

تماشاخانه تصویر

{gallery}1009129{/gallery}

افزودن نظر