توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1008935

کنایه جالب یک مخاطب به یکی از داوران عصر جدید در حرم امام رضا (ع) / نتایج هفته دوم اعلام شد

کنایه جالب یک مخاطب به یکی از داوران عصر جدید در حرم امام رضا (ع) / نتایج هفته دوم اعلام شد
اعلام نتایج هفته دوم برنامه عصر جدید، امروز سوم خرداد از شبکه سه سیما پخش شد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه تلویزیونی عصر جدید روز جمعه سوم خرداد ماه آرای مردمی را با حضور داوران و شرکت کنندگان به نمایش گذاشت.

در فصل دوم این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کند.

در هفته دوم و قسمت سوم برنامه، داوران گروه پسران خورشید و مجید ترکمان را به عنوان برگزیده انتخاب کردند

همچنین در قسمت چهارم محمد مصطفی حصار و فاطمه رادمنش انتخاب نهایی داوران بودند.

مردم با رای دادن به این چهار شرکت کننده، دو نفر را برای رسیدن به مرحله بعدی انتخاب کردند.

در بخشی از برنامه امروز، سید بشیر حسینی درباره عکس العمل مردم به حذف شرکت کنندگان گفت: زمانی که آدرینا حذف شد دخترم ناراحت شد و گریه کرد و گفت چرا حذفش کردید و با ما قهر کرد.

وی افزود:حتی در حرم امام رضا (ع) نشسته بودم ناگهان یک نفر آمد، به شانه ام زد و گفت به کار های بدت فکر کن. این جمله خنده سید بشیر حسینی را در آنتن تلویزیون به همراه داشت.

در بخش دیگر برنامه مرتضی صفوی زاده که در فصل اول با رای منفی از دور مسابقات حذف شده بود، نمایشی را پیرامون خوشبختی دهه شصتی ها اجرا کرد. البته در نمایش قبلی بشیر حسینی نسبت به نمایش او عبارت "حال به هم زن" را عنوان کرده بود که با واکنش های منفی از جانب مخاطبان مواجه شده بود. اما شرکت کننده یزدی مهدی صفوی زاده در برنامه اعلام نتایج، این موضوع را مطرح کرد و حواشی را توضیح دادو ختم به خیر شد.

در بخش دیگر از برنامه عصر جدید آریا عظیمی نژاد درباره زندگی و تلاش خود در عرصه موسیقی گفت: از ۱۸ سالگی کارخودم را در حوزه موسیقی تئاتر و سریال آغاز کردم و ۷ سال موسیقی می ساختم. کسی مرا نمی دید. خیلی وقت ها لَنگِ هزار تومن بودم، اما فقط هدفم را پیگیری می کردم.

وی ادامه داد: بعد از ده سال دوباره مشکلی سر راه من قرار گرفت و دچار کم شنوایی شدم، حتی نزدیکان من هم این مسئله را نمی دانستند. من بهترین آثار خود مانند میم مثل مادر و آمده ام شاه پناهم بده را آن زمان ساختم.

عظیمی نژاد عنوان کرد: یاد گرفتم از این فرصت ها استفاده کنم، زمانی که قلب من دچار مشکل شد و در کما رفتم نیز دوباره توانستم برگردم و سعی کردم از زندگی بیشتر لذت ببرم. در حال حاضر هم هیچ چیزی جز مرگ نمی تواند جلوی هدف مرا بگیرد.

در پایان برنامه عصر جدید رای مردمی اعلام شد و گروه پسران خورشید با دو میلیون و ۴۴۹و ۹۳۰هزار رای و محمد مصطفی حصار با دو میلیون و ۲۶۲و ۹۷۱ هزار رای به مرحله بعدی راه پیدا کردند.


انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1008935{/gallery}

افزودن نظر