جشنواره داستان های بومی و ایرانی البرز به تعویق افتاد

جشنواره داستان های بومی و ایرانی البرز به تعویق افتاد
کرج - معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از به تعویق افتادن زمان برگزاری اختتامیه جشنواره داستان های بومی و ایرانی البرز خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگی ایمان نیوز، حسین جعفری قهدریجانی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مراسم اختتامیه جشنواره داستان های بومی و ایرانی البرز که قرار بود روز ٢٨ اردیبهشت برگزار شود به تاریخ ٣١ اردیبهشت ماه موکول شد.


وی دلیل تغییر زمان برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره داستان های بومی و ایرانی را طولانی شدن بررسی آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره عنوان کرد.
جعفری قهدریجانی گفت: جشنواره داستان های بومی و ایرانی استان البرز با همکاری موسسه فرهنگی سپهر مهر و ماه و انجمن نویسندگان کرج با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این استان برگزار می شود.
وی ادامه داد: محور مسابقه این جشنواره در 2 بخش داستان های البرز و داستان های ایران است که در بخش البرز، داستان هاباید با موضوعات مرتبط با استان، شهرهای این استان و ویژگی های تاریخی،جغرافیایی مکان ها و اشخاص و هم زیستی اقوام مختلف ایرانی در گستره البرز باشد.
معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز افزود: دربخش داستان ایران ، داستان ها با موضوع آزاد ولی با استفاده از عناصر و مولفه های ایرانی در زندگی انسان ایرانی با بهره بردن از روش های روایت قصه ها و حکایت و داستان های ایرانی، زبان، فضا سازی و شخصیت پردازی و مضمون هایی که بومی مناطق و قومیت ها و شهرهای ایران باشد، نوشته شوند.
آئین پایانی جشنواره داستان های بومی و ایرانی البرز روز سه شنبه ٣١ اردیبهشت ماه جاری، ساعت ١٨ در سالن سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار می شود.
7414/ 6155

افزودن نظر