Menu
RSS
در دیدار نوروزی با حسین محجوبی مطرح شد

پیشنهاد وزیر ارشاد برای امضای یک تفاهم‌نامه/خانه موزه تاسیس کنید

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با حسین محجوبی پیشکسوت هنرهای تجسمی بر ضرورت حفظ و توسعه اماکن بزرگان فرهنگ و هنر و خریداری منازل آنها برای تبدیل به «خانه موزه» تاکید کرد.
سحاب زری باف مطرح کرد

دیده شدن عکس های فیلم ماجرای نیمروز در موزه سینما اتفاق خوبی است/ اقدامی مثبت جهت ارتقاء فرهنگ بصری مخاطب

عکاس فیلم سینمایی ماجرای نیمروز برگزاری نمایشگاه قابی دیگر و نمایش آثار 5 نامزد بهترین عکس جشنواره فیلم فجر، در گالری سینما توگراف موزه سینما را اقدامی موثر جهت ارتقا فرهنگ بصری مخاطب از سینمای ایران دانست.
با صدای بلند فریاد بزنیم

تلاش اما تامپسون برای حفاظت محیط‌زیست/ پیشنهاد ترامپ چه بود!

بازیگر بریتانیایی که برای ایفای نقش‌های خاطره‌انگیز شناخته می‌شود، نسبت به تغییرات آب و هوایی حساسیت زیادی دارد و به همین منظور دیدگاه‌هایش را مطرح کرد.

اثر هنری موفق در تاریخ ثبت خواهد شد/هنرمند سفارشی کار خوب تولید نمی‌کند

کارگردان، نویسنده و بازیگر پیشکسوت تئاتر به مناسبت روز ملی تئاتر گفت: اگر یک اثر هنری خوب توسط هنرمند خلق شود، در تاریخ باقی خواهد ماند. فرهنگ عرصه من می‌گویم و تو انجام بده نیست! باید کاری به دل هنرمند…

بازخوانی سفرنامه ها در«کاروانسرا»

در برنامه «کاروانسرا» شبکه آموزش شاهد یک مهمانی عیدانه هستیم که گروهی با تخصص های متفاوت هر شب به یک سفرنامه می پردازند.

با موسیقی به زبانی جهانی صحبت می‌کنیم

محمد معتمدی دیگر یک نام برای علاقه‌مندان به موسیقی سنتی نیست، او چند سالی‌است که فعالیت‌هایش را گسترش داده و با خواندن تیتراژها و تک قطعه‌هایی که به قول خودش پاپ هستند، بیشتر شنیده می‌شود.

سنگ نگاره های تیمره خمین، شکوه و اصالت فرهنگ ایران باستان بر دل صخره ها

خمین - کوه های زاگرس در فلات مرکزی ایران 12 هزار سال پیش و در اواخر دوران پارینه سنگی و آغاز عصر نوسنگی مامنی برای زیست برخی قبایل غارنشینی بود که امروز بقایای آن به صورت پراکنده در این منطقه…
پیام اصغر فرهادی برای مخاطبان هندی فیلم فروشنده مطالب پیشنهادی

ارتباط اصغر فرهادی و سینمادوستان هندی!

اصغر فرهادی پیش از اکران عمومی فیلمش در هند نسبت به آینده سینمای این کشور ابراز امیدواری کرد.

ناظر عالی ستادخدمات کشور:توسعه گردشگری از رویکردهای دولت تدبیر وامید است

گناوه- ناظر عالی ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور گفت: توسعه گردشگری در کشور از رویکردهای مهم و مثبت دولت تدبیر و امید در چندسال اخیر بوده و دراین راستا گام هایی مهم برداشته است.
معاون گردشگری تهران به ایسنا خبر داد

مدیر کلاهبردار آژانس توریستی ممنوع الخروج شد

معاون گردشگری استان تهران از ممنوع الخروج شدن یکی از مجریان متخلف تورهای خارجی و اختصاص دادگاهی ویژه برای رسیدگی به شکایت های این پرونده خبر داد.

روزی برای تئاتر

مدیرکل هنرهای نمایشی کشور معتقد است: با ثبت روز هنرهای نمایشی در تقویم ملی باید این موضوع جا بیفتد که برای بهره‌گیری از ظرفیت تئاتر به عنوان یک ضرورت اجتماعی، تمام نهادها و دستگاه‌های فرهنگی باید حضور فعال و حمایت‌کننده…
عضو این خبرخوان RSS شوید