کنسرت گروه پارتیزانت

گروه موسیقی لهستانی پارتیزانت با اجرای آثاری از موسیقی فیلم‌های کلاسیک و هنرمندان جهانی، ۸ و ۹ اردیبهشت در تالار وحدت به روی صحنه رفت.

شورای نگهبان در برابر دوربین

تاریخچه شورای نگهبان، وظایف، جایگاه این شورا در افکار عمومی، چالش‌ها و... همه همه مطالبی است که قرار است در قالب یک مستند تلویزیونی به نمایش دربیاید.

زیارتگاه خالد نبی

زیارتگاه خالد نبی در یک منطقه کوهستانی و در فاصله ۹۰ کیلومتری شمال شرق شهرستان گنبد کاووس و ۵۵ کیلومتری شمال شرق شهرستان کلاله و ۶ کیلومتری روستای گچی سو که حدود ۷۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع قرار گرفته…
هفدهمین حضور جهانی رقم خورد

«مالاریا» در شانگهای

جشنواره شانگهای چین میزبان فیلم «مالاریا» ساخته پرویز شهبازی از ایران خواهد بود.

بصیرت افزایی دینی یکی از اهداف برگزاری طرح ضیافت اندیشه است

جیرفت - نماینده نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه جیرفت گفت: طرح ضیافت اندیشه هر ساله به منظور بصیرت افزایی دینی و ارتقای سطح معرفتی اساتید در دانشگاه این شهرستان برگزار می ‌شود.
آیت الله نوری همدانی:

حضور حداکثری مردم در انتخابات، پشتیبانی از انقلاب و اسلام است

آیت‌الله نوری همدانی با بیان این که باید در مقابل فرهنگ طاغوتیان و ظالمان هوشیار باشیم، گفت: حضور حداکثری مردم در روز انتخابات ۲۹ اردیبهشت، پشتیبانی از انقلاب و اسلام است.
در مراسم افتتاح هفته گرافیک عنوان شد

برای نزدیک کردن گرافیک به زندگی مردم تلاش می شود

روز جمعه ۸ اردیبهشت ماه به مناسبت روز جهانی گرافیک و آغاز جشن هفته تئاتر، نمایشگاه گرافیک و پوسترهای تئاتر ایران در خانه هنرمندان ایران افتتاح شد.

نظر بهروز غریب‌پور درباره نمایش آرتورواویی

کارگردان تئاتر و سینما و استاد هنرهای نمایشی گفت: نمایشنامه آرتورواویی از معدود آثار برشت است که فرای انتقال اندیشه‌های ناب به خاطب، می‌تواند برای عموم مردم هم جذاب باشد.
عضو این خبرخوان RSS شوید