کمک های مردمی که سر از بازارها و فروشگاه ها در آوردند!

الهام پاوه نژاد: برگزاری مراسم محترمانه برای جواب پس دادن سلبریتی ها!

الهام پاوه نژاد، بازیگر تلویزیون و تئاتر کشورمان در خصوص ضرورت پیگیری مردم درباره کمک های مردمی جمع آوری شده توسط سلبریتی ها تاکید می کند.

اولویت‌های بازسازی تئاتر شهر مشخص شد

مدیرمجموعه تئاتر شهر روز سه شنبه بیست و ششم تیرماه سال ۹۷ در دیدار با سرپرست دفترطرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت تکمیل و آغاز دوباره عملیات بازسازی این مجموعه تاکید کرد.
معاون وزیر ارشاد:

وزارت ارشاد به آموزش و پرورش توجه نکرده است

معاون حقوقی امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در وزارت ارشاد به برخی از نهادهای فرهنگی از جمله آموزش و پرورش توجه نشده است.

صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه

وزیر اطلاعات خبر داد: کشف فساد ۲۱ هزار میلیاردی در یک سال گذشته، اعتبار ۸۰ میلیارد دلاری اروپا برای تجارت با ایران، نخل‌ها در ساحل اروند تشنه می‌میرند و ردپای برخی سلبریتی‌ها در پرونده ثامن از جمله عناوین صفحه اول…
همراه با شهدا؛

زندگی نامه شهیداسماعیل پویه

گوشه‌ای از زندگی نامه شهیداسماعیل پویه یکی از شهدای هشت سال دفاع مقدس را در اینجا بخوانید.

آغاز پروازهای حج از صبح امروز

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته نخستین گروه از حاجیان ایرانی صبح امروز (چهارشنبه) به سرزمین وحی اعزام شدند.
معاون اجتماعی وزیر کشور:

عدم تولید لباس‌ متناسب با ذائقه مردم از نقاط ضعف است

رییس سازمان امور اجتماعی کشور با اشاره به اینکه نقطه ضعف ما در عدم تولید لباس‌هایی متناسب با ذائقه عمومی مردم است، اظهار کرد: باید اعتراف کنیم در این حوزه کم کاری کردیم و بیشتر در حوزه مدی فعال بودیم…

زكات علم چيست؟

حدیث امام صادق(ع) درباره زکات علم را در اینجا بخوانید.

زندگی به سبک ۲هزار سال پیش کنار کارون

هنوز هم افرادی هستند که با لباس سفید در رود کارون آب‌تنی می‌کنند. این افراد پیروان حضرت یحیی(ع) هستند که همچنان طبق مراسم خاصی فریضه دینی‌شان را به‌ جا می‌آورند.

رونق سینما در تولید و اکران فیلم کیفی

اراک - کاهش تماشاگر مشکل اساسی سینماها در سال های اخیر به شمار می رود و به گفته مسئولان و سینماداران استان مرکزی یکی از عوامل موثر در رکود این هنر - صنعت، نبود تولیدات فاخر در اکران است.

عادل: اگر حیاء در جامعه باشد مسئله حجاب حل می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: در بحث زیرساخت‌های حجاب باید چند آیتم را در نظر بگیریم که اصلی‌ترین آن‌ها بحث حیاء در جامعه است که به‌عنوان یک فضیلت اخلاقی در بسیاری از روایات به آن…

به بهانه‌ی سفر 10 ساله‌ی "عمو خسرو"

خسرو شکیبایی می‌گفت: «تلاش‌ها و کوشش‌های من برای رسیدن به این جایگاه هنری و درک حرفه بازیگری‌ از همان دوران کودکی آغاز شد. با دیدن اولین تئاتر که مربوط می‌شد به نمایش‌های تئاتر «نصر» و همچنین تئاتر مرحوم تفکری در…

رسانه‌ها را به گسترش ناامیدی متهم می‌کنند!

یک مدرس ارتباطات معتقد است که گاهی از بین بردن ابهام در موضوعات از سمت رسانه‌ها با منافع دولت‌ها در تعارض خواهد بود و این تعارض‌ها باعث می‌شود که دولتمردان رسانه‌ها را به گسترش ناامیدی متهم کنند. 

برای تیر ماهی‌های سینمای ایران

عباس کیارستمی، پرویز پرستویی، سهراب شهید ثالث، ناصر تقوایی و داود رشیدی از سینمایی‌های متولد اولین ماه تابستان؛ تیر هستند.
عضو این خبرخوان RSS شوید