همایش ملی 'المیزان و علوم انسانی اسلامی ' در قم برگزار شد

قم – ایرنا – همایش ملی 'المیزان و علوم انسانی' همزمان با سی و هفتمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی چهارشنبه شب با حضور آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید در دارالقران علامه طباطبایی قم برگزار شد.

رونق بازار کتاب دست دوم درنیمه اول سالجاری

بیش از 16میلیون بازدید از آگهی‌های بخش کتاب و مجلات سایت دیوار در شش ماهه نخست سال جاری، رکورد بازدید از این بخش را شکسته و نشانگر این است که توجه به کتاب و کتابخوانی نیز از اولویت های مردم…

سلبریتی ها بابت حمایت های سیاسی پول می‌گیرند؟

اکبر سنگی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در مورد فعالیت های اخیر خود در گفتگوی اخیرش گفت: مشغول بازی در یک سریال به نام حکایت های کمال به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی برای شبکه یک هستم.وی در خصوص ویژگی…

دعوت معاون مطبوعاتی از مدیران رسانه‌ها برای شرکت در انتخابات هیات نظارت

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیران مسئول رسانه‌ها برای حضور حداکثری در هفدهمین دوره انتخاب نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات دعوت کرد.
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی پاسخ داد:

امیدی به اصلاح شرایط بیمه خبرنگاران هست؟

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی درباره شرایط بیمه خبرنگاران خبرگزاری‌ها اظهار کرد که تفاهم‌نامه‌ای بین وزارت ارشاد و بیمه تامین اجتماعی منعقد شده است که بیمه‌ای شبیه به بیمه خویش‌فرما اما با مزایای بیشتر ارایه خواهد شد.

«خاز» آماده نمایش شد

فیلم «خاز» به تهیه کنندگی علی مرسلی پس از ٢٣ جلسه فیلمبرداری در تهران آماده نمایش شد.

خبرهای کوتاه رادیو و تلویزیون| پذیرایی شبکه سه از دادکان و آرنولد و استقبال طالب‌زاده از رهبر مسلمانان آمریکا

برنامه «عصر» به بررسی سفر جنبش مسلمانان آمریکا در شبکه‌های افق و یک سیما می‌پردازد و مستند «راپرتچی» شبکه پنج با رویکرد تحلیل جنگ سایبری روی آنتن می‌رود.
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف کشور:

با یک "کلیک" درآمد امام‌زاده‌ها را ببینید

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به برنامه‌ها، اولویت‌ها و سیاستگذاری‌های جدید اوقاف و امور خیریه کشور گفت: بیت الغزل برنامه مسوولان اوقاف "شفافیت سازی"در خصوص موقوفات کشور است.

تجدید میثاق اهالی کتاب با آرمان‌های امام (ره) و شهدا

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در مراسم تجدید میثاق اهالی فرهنگ و کتاب با آرمان‌های امام (ره) گفت: راه انتقال این ارزش‌ها و معارف به نسل‌های بعدی راه فرهنگی است و تمامی رسانه‌های فرهنگی و از همه مهم‌تر کتاب این…
عضو این خبرخوان RSS شوید