امیدوارم کنسرت ارزان معتمدی در جنوب شهر مقدمه‌ هنر برای همه باشد

رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در برنامه تلویزیونی «فرمول یک» اظهار امیدواری کرد که برگزاری یک هفته کنسرت ارزان محمد معتمدی در جنوب شهر تهران در سال ۹۸، مقدمه هنر برای همه باشد.

مسابقات بین‌المللی کنگره‌ای عظیم برای اجتماع مذاهب اسلامی زیر پرچم قرآن است

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به 4 دهه تجربه گرانسنگ کشورمان در برگزاری مسابقات بین المللی قرآن گفت: این رقابت‌ها کنگره‌ای عظیم برای اجتماع مذاهب اسلامی جهان زیر پرچم قرآن است.

حکمت ولادت امیرالمؤمنین(ع) در کعبه

امام علی(ع) جانشین پیامبر(ص) بودند، لذا سزاوار است خداوند از آغاز ولادت و هم به جهت شناساندن جایگاه والای ایشان توجه ویژه داشته باشد؛ حال کعبه که خانه خداوند است می‌شود محل ولادت ایشان و این امتیاز فقط برای حضرت…

تبریک نوروزی هنرمندان؛ از شوخی یک میلیون یورویی رجبی تا آرزوی غفوریان برای مردم

هنرمندان برای مردم آرزوی سلامتی و حل مشکلات اقتصادی دارند البته برخی‌ از آن‌ها مثل مهران رجبی آرزوی یک میلیون یورویی داشتند و برخی هم مثل مهران غفوریان آرزو کردند در سال جدید مشکلات اقتصادی مردم برطرف شود.

آداب از یاد رفته عید نوروز

شهرکرد- عید نوروز که از زیباترین آئین های مردم فارسی زبان به شمار می رود، نقاط مختلف ایران در گذشته با رسوم خاصی برگزار می شد، اما بسیاری از این سنت ها امروز از یاد رفته و یا در حال…

اعتکاف؛ لحظه ناب با خدابودن

بندرعباس- سنت حسنه اعتکاف در واقع دل کندن از زرق و برق دنیایی و لحظه ناب راز و نیاز و مناجات و دل بستن با خدای متعال است.
عضو این خبرخوان RSS شوید