Menu
RSS

دبیر کل سابق اتحادیه عرب:جهان باید علیه مواضع ضد فلسطینی ترامپ تدابیر جدی اتخاذ کند

تهران – ایرنا – عمرو موسی دبیر کل سابق اتحادیه عرب عصر یکشنبه با هشدار نسبت به موضوع بحث برانگیز و جنجال آفرین انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس، خواستار بسیج کشورهای عربی، اسلامی و مسیحی علیه این مساله شد.

روحانی: اولویت اول تسریع در مراحل آواربرداری و تجلیل شایسته از آتش نشانهای قهرمان و خانواده هایشان ‏است/ ماموریت به وزرا و مسوولان در بازسازی و ایجاد فرصت شغلی برای اصناف و کارگران شاغل پلاسکو

رییس‌جمهوری در جلسه هیات دولت ، با تشکر از همه عواملی که در امدادرسانی حادثه ساختمان پلاسکو تلاش کردند، ‏اظهارداشت: آنچه به لحاظ عاطفی این موضوع را سنگین تر می‌کند، جان باختن آتش‌نشان‌های قهرمانی است که با بذل جان خود برای ‏دفاع از جان و مال مردم فداکاری کردند.‏
آخرین گزارش بانک جهانی نشان می دهد؛

بهبود ۱۸ پله‌ای ایران در شاخص لجستیک گمرکی

سامانه جامع الکترونیک گمرک، امکان انجام غیرحضوری ۳۴ عملیات را با بهره مندی از ۹ قابلیت جدید فراهم کرده که همین امر، باعث بهبود ۱۸ پله ای ایران در شاخص لجستیک گمرکی شده است.
نیروی زمینی میزبان فینال جوانان و هفته چهارم لیگ برتر بزرگسالان

وزنه برداران به یاد شهدای آتش نشان روی تخته می‌روند

هفته چهارم لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور و فینال لیگ برتر جوانان یادواره شهدای آتش نشان طی روزهای۶ تا ۸ بهمن در تهران و به میزبانی نیروی زمینی ارتش برگزار می شود.

شخصیت شناسی جالب با اثر انگشت شما

اگر با دقت به سرانگشتان خود نگاه کنید خطوطی مواج را در تک‌تک آنها می‌بینید. خطوطی که به اعتقاد بسیاری از مردم می‌تواند آینه‌ای از خلق‌وخوهای فردی باشد.

فروتن: والیبال جزئی از علایق من است

علی فروتن به غیر از برنامه‌های مرتبط با مجموعهٔ فیتیله‌ای‌ها، در مجموعهٔ «کارگاه خصوصی من» (شبکه دو)، آتینگا و پاتینگا در شهر، و سریال عکاسخانه نیز نقش‌آفرینی کرده‌است.

دستور رئیس جمهور برای تجلیل و قدردانی از آتش نشان ها و عوامل امدادرسانی حادثه پلاسکو

رئیس‌جمهوری در جلسه هیات دولت، با تشکر از همه عواملی که در امدادرسانی حادثه ساختمان پلاسکو تلاش کردند، ‏اظهارداشت: آنچه به لحاظ عاطفی این موضوع را سنگین تر می‌کند، جان باختن آتش‌نشان‌های قهرمانی است که با بذل جان خود برای ‏دفاع از جان و مال مردم فداکاری کردند.‏
در پیامی به حسن روحانی؛

امیر قطر حادثه پلاسکو را تسلیت گفت

«تمیم بن حمد آل ثانی» در پیامی به رئیس جمهوری ایران، حادثه ساختمان «پلاسکو» را که منجر به شهادت جمعی از آتش نشانان شد، تسلیت گفت.
در جلسه امشب هیات دولت؛

رییس جمهور دستورات جدیدی در خصوص حادثه ساختمان پلاسکو صادر کرد

رییس‌جمهوری در جلسه هیات دولت گفت: آنچه به لحاظ عاطفی این موضوع را سنگین تر می‌کند، جان باختن آتش‌نشان‌های قهرمانی است که با بذل جان خود برای ‏دفاع از جان و مال مردم فداکاری کردند.
عضو این خبرخوان RSS شوید